Enerji Sektörü

Yılmaz Makina

Whr - Atık Isı Dönüşüm Sistemleri
Enerji Maliyetlerinin Büyük Önem Taşıdığı Günümüzde, Kaynakları Verimli Kullanmak İşletmeler Açısından Büyük Önem Taşımaktadır. Yılmaz Makina Çimento Sektörü, Alçı Sektörü, Demir-Çelik Endüstrisi Ve Cam Sanayinde Atık Gazlardan Enerji Üretmektedir. Whr, Waste Heat Recovery Kelimelerinin Baş Harflerinden Oluşan Bir Kısaltmadır Ve Türkçe'ye "Atık Isı Geri Kazanımı" Olarak Çevrilebilir. Başta Çimento Sektörü Olmak Üzere, Demir-Çelik Ve Cam Sanayi Gibi Yüksek Isıl İşlemlere Sahip Olan Proseslerde Kullanılmayan Isıl Enerjiden, Elektrik Enerjisi Üretimi Teknolojisidir. Whr Sistemlerinin En Önemli Özelliği, Üretilen Enerjinin Ekonomik Ve Çevre Dostu Olmasıdır.Enerji Fiyatlarının Ve Enerji Verimliliği Bilincinin Artması İle Whr Sistemlerinin Sanayide Kullanımı Gün Geçtikçe Artmaya Devam Etmektedir. Whr Sistemlerinde Temel Ekipmanlar Boyler, Türbin, Jeneratör, Toz Çökeltme Sistemi, Soğutma Kulesi Ve Kimyasal Arıtma Sistemidir.

Yılmaz Makina Hidroelektrik Santraller (Hes) Sektöründe Çelik Konstrüksiyon, Mekanik  Ekipman Montajı Ve Borulama Montaj İşlemlerinin İşlemlerinin   Yapılması.

Yılmaz Makina Olarak Termik Santral Projelerinde Çelik Konstrüksiyon, Mekanik  Ekipman Montajı Ve Borulama Montaj İşlemlerinin İşlemlerinin   Yapılması.

Rüzgar Enerjisi Günümüzde Kullanımı Hızla Artan Yenilenebilir Enerji Kaynağıdır. Yılmaz Makina  Rüzgar Enerji Santrallarinin Çelik Konstrüksiyon, Mekanik  Ekipman Montajı Ve Borulama Montaj İşlemlerinin İşlemlerinin   Yapılması.

biz sizi arıyalım

Lütfen form alanlarını eksiksiz bir şekilde doldurunuz.