Hakkımızda

Yılmaz Makina

Yılmaz Makina 25 yılı aşan iş hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, ağır endüstri yatırımları ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren anahtar teslim projeler konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Mühendislik, Malzeme Tedariki, İmalat, Montaj ve Devreye Alma işlerini yapmaktadır.

Konusunda uzman çözüm ortaklarımız ile her türlü endüstriyel tesisi Anahtar Teslim olarak yapabilme kabiliyetine sahip şirketimiz, 800m2 kapalı imalat fabrikası ve 10.000m2 açık alanı ile her türlü çelik konstrüksiyon ve bunker, şut, gaz kanalları gibi sac konstrüksiyonların da imalatını ve montajını yapmaktadır.

Hizmetlerimiz, yatırımın projenin ilk planlandığı aşamadan itibaren, iş planı hazırlamak, düşük maliyet ve doğru proses çözümleri yaratmak, karşılaştırılmalı ekipman alternatifleri sunmak, tüm girdilerin değerlendirildiği reel ve uygulanabilir iş programı geliştirmek ve takip etmek, iş bitim raporu sunmak ve en önemlisi uluslar arası standartlara uygun,çevre ve iş sağlığı ve güvenliğinin üst seviyede tutulduğu saha montaj işlerini yerine getirmektir.

Yılmaz Makina diğer EPC Yüklenicilerinden neden farklıdır;
Çünkü her şeyden önce;

  • İşimizi gerçekten severek yapıyoruz,
  • İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz,
  • Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz,
  • Bahane değil çözüm üretiyoruz,
  • Disiplinli ve programlı çalışıyoruz,
  • Yatırımların ülke ekonomisine katkısını biliyor ve en iyisi için uğraşıyoruz.

Elbette Yılmaz Makina’yı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizimle çalıştığınızda neden farklı olduğumuzu daha iyi anlayacaksınız.

biz sizi arıyalım

Lütfen form alanlarını eksiksiz bir şekilde doldurunuz.