Misyon & Vizyon

Yılmaz Makina

MİSYONUMUZ ;

Yılmaz Makina’nın Misyonu; değer, hedef ve stratejileri doğrultusunda, yatırımcıların gereksinimlerini aşarak karşılamak, uluslararası standartlarda, yüksek kalitede ve güvenilir iş anlayışı ile hizmet vermek, yatırımcının ve son kullanıcıların memnuniyetini ve uzun süreli bağlılığını sağlayarak tüm kaynakları en etkin biçimde kullanmak sureti ile sürekli gelişmek ve büyümektir.

VİZYONUMUZ ;

Bu yeni Vizyon, Yılmaz Makina’nın “H&S İnancı”, “Planlama ve Organizasyon Becerisi”, “Düşük Maliyet Çözümleri” ve “Çevre Bilinci” den oluşan dört anahtar gücü kaldıraç olarak kullanarak, Ortaklar ve Çalışanlarından oluşan çekirdek ağını yeni bir değere yükseltişini yansıtmaktadır. Bu çabalar yolu ile Yılmaz Makina daha düşük maliyetlerle ve yüksek standartlarda Endüstriyel Tesisler inşa etmeyi ümit etmektedir.
Yılmaz Makina, gelecek konusunda heyecan duymaktadır.


Önceki başarılara dayalı olarak Anahtar Teslim Projelere imza atacağı günlere bakmaktadır. Bilgi birikimi, İş Ahlakı ve Kalite Anlayışı ile Yılmaz Makina daima ileriye giden bir firma olma yolunda kendisini adadı.

EPC Projelerde yer alma hedefine ulaşmak için Yılmaz Makine bazı stratejiler belirledi;
• Düşük maliyet, yüksek kalitede ekipman alternatifleri,
• Müşterinin ihtiyaç ve taleplerine uygun tasarım,
• Düşük işletme maliyetleri için analiz ve raporlamalar,
• Yatırımın planlanması aşamasında doğru tercihlerin
yapılması için çalışmalar,
• Tüm girdilerin belirlendiği reel ve uygulanabilir iş
planları,

Bu yeni Vizyonun önemli bir unsuru da, makro seviyede Türkiye ekonomisine kata değer sağlayacak projeler geliştirmektir.

biz sizi arıyalım

Lütfen form alanlarını eksiksiz bir şekilde doldurunuz.